در حال بارگذاری ...
پنج‌شنبه 27 دی 1397
 • نشست صمیمی دکتر شهاب کاظمی رئیس دانشگاه با مسئولین تشکل های دانشجویی آموزشکده های شهر همدان

  دکترکاظمی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان همدان با مسئولین و دبیران تشکلهای دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای شهر ( شهید مفتح ، شهید جباریان ، زینب کبری سلام الله علیها) نشستی صمیمانه داشتند.                                                

  در این جلسه که به همت معاونت فرهنگی دانشگاه برگزار گردیده بود، آقای قاسمی ضمن تشکر از حسن نظر رئیس دانشگاه و تشکر از دانشجویان بخاطر حضور در جلسه،  گفتند این جلسات باید در طول سال بصورت فصلی برگزار گردد.

  در ادامه دکتر کاظمی ضمن گرامی داشت روز دانشجو اگفتند: روحیه آرمانگرایی و حقیقت طلبی از مصادیق عینی یک دانشجواست و شما باید همواره با دیدی نقادانه و آگاهانه در تمام امورات دانشگاه ورود پیدا نموده و با این کار ما را در انجام وظایف اداری یاری نمایید. ایشان فصل دانشجویی را زودگذر توصیف نموده و گفتند این ایام بزودی سپری میگردد، لذا باید نهایت استفاده علمی ، پژوهشی و معنوی را از این ایام داشته باشید و سعی کنید با موفقیت این مکان آموزشی را ترک نموده و انشاالله در بازار کار حرفی برای گفتن داشته باشید ، دکتر کاظمی ابراز امیدواری کردند که حضور تشکل ها در دانشگاه باعث رشد علمی ، فرهنگی و بلوغ فکری دانشجویان در همه زمینه ها خواهد بود .

  در ادامه مسئولین تشکل ها هر یک به بیان فعالیت های خود پرداخت و به فراخور مشکلات و چالشهای پیش روی خود را بازگو کردند.

  نظرات کاربران