در حال بارگذاری ...
سه‌شنبه 29 مرداد 1398
 • بازدید اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه فنی و حرفه ای شهر همدان از شرکت ایران خودرو و صنایع آموزشی ایران

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان طی  هماهنگی های صورت گرفته توسط معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه فنی و حرفه ای استان همدان تعدادی  از اعضا هیات علمی به همراه کارشناسان معاونت های آموزشی، پژوهش و فناوری و اداری مالی جهت بازدید از مراکز صنعتی  صنایع آموزشی ایران و شرکت ایران خودرو بازدید بعمل آوردند.

  در این بازدید دو روزه بازدید کنندگان با حضور درشرکت صنایع آموزشی ایران(وابسته به صندوق ذخیره فرهنگیان) با راهنمایی مدیر بازرگانی شرکت به محل برگزاری سمینارهای شرکت مشایعت و گزارشی از تاریخچه تاسیس و نوع فعالیت شرکت توسط کارشناس مربوطه برای حضار ارائه گردید. در ادامه معاون آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای واحد همدان درخصوص انگیزه بازدید مطالبی را مطرح نمودند.

  در ادامه بازدیدکنندگان از کارگاه های ساخت تجهیزات آزمایشگاهی فیزیک، حرارت و انتقال، الکترومغناطیس، اپتیک و همچنین وسایل کمک آموزشی، کارگاه های ساخت مولاژ و همچنین کارگاه شیشه گری بازدید نمودند.

  روز دوم بازدید، بازدیدکنندگان با حضور در شرکت ایران خودرو از خطوط تولید این شرکت بازدید بعمل آوردند. در ابتدا از خط تولید ساخت بدنه خودرو 206 بازدید نمودن و از نزدیک با فناوری های به روز این خط تولید و نحوه ساخت بدنه خودرو آشنا شدند.  در ادامه بازدیدکنندگان خط مونتاژ خودرو 206 و سایر واحدهای مربوطه دیدن نمودند.

  نظرات کاربران