در حال بارگذاری ...
سه‌شنبه 29 مرداد 1398
  • بازدید دکتر کاظمی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان همدان به اتفاق نماینده مردم اسدآباد و فرماندار اسدآباد از پروژه آموزشکده شهرستان اسدآباد

    به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان همدان: روز یکشنبه مورخ 98/3/12 بمنظور پیگیری امور احداث آموزشکده فنی و حرفه ای شهرستان اسدآباد جلسه ای در فرمانداری آن شهرستان با حضور دکتر رنجبر زاده نماینده مردم شهرستان اسدآباد در مجلس شورای اسلامی، دکتر شهاب کاظمی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان همدان و سرکار خانم امیدی فرماندار شهرستان اسدآباد تشکیل گردید.

    در این جلسه از پیگیریها و اقدامات انجام شده برای انشعابات آب، برق و گار آموزشکده ارائه گردید و اعلام شد که بزودی مناقصه تکمیل ساختمان آموزشی به انجام خواهد رسید. در این جلسه فرماندار و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی قول دادند که پیگیر امور در منطقه باشند و دانشگاه نیز تمام توان خود را بر جذب اعتبارات ابلاغی که بصورت اوراق خزانه می باشد بلکار خواهد بست. در پایان مسئولین با حضور در محل پروژه از نزدیک شاهد پیشرفتهای حاصله شمامل:تکمیل ساختمان خوابگاه و سلف سرویس، اتمام عملیات دیوار کشی آموزشکده و عملیات تکمیل ساختمان آموزشی و نگهبانی بودند.

    در این جلسه آقای دکتر رنجبر زاده قول دادند تا سقف پنج میلیارد تومان از اعتبارات شهرستان را جابجا و به این پروژه اختصاص دهند.

    نظرات کاربران