در حال بارگذاری ...
شنبه 3 فروردین 1398
 • اطلاعیه اخذ دروس معرفی به استاد تابستان 97 (تکدرس)

   

   

  قابل توجه دانشجویانی که حداکثر دوعنوان درس تئوری برای فارغ التحصیلی دارند و معدل کل آنها بیش از 12 می باشد، این دانشجویان می توانند جهت ثبت نام و تکمیل فرم درخواست تکدرس حداکثر تا تاریخ 27مرداد از طریق سایت دانشگاه شهید مفتح به نشانیwww.P1-hamedan.tvu.ac.ir   اقدام نمایند.
  ضمناً طبق ماده 18 آیین نامه آموزشی چنانچه دانشجویی درس تئوری – عملی برای فارغ التحصیلی دارد، 
  می بایست قبلاً آن درس را اخذ در قسمت عملی آن نمره قبولی گرفته باشد.


  تاریخ آزمون دروس عمومی و پایه 97/6/5 و بقیه دروس 97/6/6 می باشد.
   

  (لطفا به دوستان خود اطلاع دهید)


   قابل ذکر است کسانی که موفق به گذراندن دروس فوق نشوند سریعا باید نسبت به انتخاب واحد در ترم مهر اقدام به عمل آورند . شرط قبولی برای افرادی که دو عنوان درسی دارند کسب نمره قبولی در هر دو عنوان می باشد و اگر فقط در یک درس نمره قبولی بگیرند باید در نیمسال971 هر دو درس را مجددا انتخاب واحد نمایند.
  تاکید می گردد برای دروس عملی به هیچ عنوان امتحان تک درس برگزار نمی گردد و دانشجویان باید درس عملی را در طول ترم بگذراند .بهتر است دروس تخصصی و عمومی خود را با همان استاد قبلی که جزوه آن را دارید انتخاب نمایید.در غیر اینصورت (تغییر استاد) خود دانشجو موظف به تهیه جزوه استاد جدید می باشد.

  دانشجویانی که شرایط تک درس را ندارند و در آزمون شرکت می کنند خلاف مقررات است و نامبردگان علاوه بر این که نمرات آنها ثبت نمی شود و هزینه تک درس نیز از آنها گرفته خواهد شد.

   

  اداره امور آموزش

  نظرات کاربران