در حال بارگذاری ...
پنج‌شنبه 27 دی 1397
 • دیدار کارکنان و اعضاء هیئت علمی دانشگاه فنی و حرفه ای استان همدان با نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه: به مناسبت ایام الله دهه فجر و سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، کارکنان، اعضاء هیئت علمی و مدیران دانشگاه فنی و حرفه ای استان همدان با حضرت آیت الله محمدی نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان دیدار کردند.

  در ابتدای این دیدار دکتر شهاب کاظمی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای همدان با عرض تسلیت فرارسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) به حضار، خواستار توجه بیشتر و عملی به سیره معصومین و اهل بیت(ع) در زندگی روزمره و عمل به وظایفی که در قبال جامعه دارند شد. سپس با تبریک ایام الله دهه فجر هدف از این دیدار را تجدید میثاق مجموعه دانشگاه فنی و حرفه ای استان با آرمانهای بلند انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و شهدای گرانقدر انقلاب دانست و در حضور آیت الله محمدی گزارشی از وضعیت آموزشکده های فنی و حرفه ای استان همدان ارائه داد. ایشان بیان داشت که در استان همدان ۶ آموزشکده با حدود ۷000 دانشجو فعالیت دارد و از ویژگی های مهم این دانشگاه مهارتی بودن و تک جنسیتی بودن آن است، بطوریکه بیش از 60درصد دروس بصورت عملی ارائه می شود. در این دانشگاه اصل بر مدرک گرایی نیست و دانشجویان برای ورود به بازار کار آماده می شوند.

  در ادامه حضرت آیت الله محمدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان با استقبال از برنامه دانشگاه فنی و حرفه ای استان در دفتر ایشان اظهار داشت چنانچه سایر دانشگاههای استان در ایام الله دهه فجر چنین برنامه هایی پیشبینی کنند اقدامی ارزشمند است. ایشان در بخشی از سخنان خود با توجه به ایام فاطمیه و شهادت حضرت زهرا(س) فضایل آن بزرگوار را برشمردند و در خصوص سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیان داشت: بحمدالله نقش و تاثیر انقلاب شکوهمند اسلامی به سایر کشورها به ویژه قدرتهای بزرگ جهانی و استکبار قابل توجه بوده و تمام برنامههای غارتگرانه آنها را به چالش کشیده است.

  در پایان مراسم کارکنان، مدرسین و مسئولین دانشگاه فنی و حرفه ای استان همدان نماز ظهر و عصر را به امامت آیت الله محمدی اقامه نمودند. از دیگر برنامههای این مراسم تشکر و قدردانی از بازنشستگان سال ۹۶  ، دو همکار فرزند شهید و فرزندان کارکنان دانشگاه فنی و حرفه ای همدان که در دهه مبارک فجر متولد شده اند بود که با اهدا لوح و هدیه از آنان تقدیر بعمل آمد.

  نظرات کاربران