در حال بارگذاری ...
یکشنبه 18 آذر 1397
 • جلسه هیئت رئیسه دانشگاه فنی و حرفه ای همدان برگزار شد

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفهای همدان: جلسه هیئت رئیسه دانشگاه با حضور تمامی اعضا در سالن جلسات دانشکده فنی و حرفه ای شهید مفتح برگزار شد. در این جلسه پس از تلاوت قرآن مجید رئیس دانشگاه ضمن تشکر از تلاش های اعضای هیئت رئیسه مطالبی در خصوص حوادث اخیر که در جامعه و کشور عزیزمان رخ داده بیان نمودند وگفتند:با توجه به این اتفاقاتی که افتاده باید به دانشجویان و کارکنان دانشگاه توجه بیشتری داشته باشیم و کمک کنیم دانشجویان دغدغه ای در مورد مسائل جاری کشور نداشته باشند و باید برای حفظ اعتماد آنان به دولت خدمتگزار و انقلاب اسلامی کوشا باشین و با یک برنامه ریزی دقیق بتوانیم  زمینه این اعتماد را فراهم سازیم و همچنین به وظایف خود با دقت بالا و کوشش فراوان رسیدگی کنیم.

  رئیس دانشگاه در ادامه گفتند ما باید از این حوادث درس بگیریم و به مسئولین نظام اعتماد داشته باشم در مورد انجام امور به نحو احسن تلاش کنیم تا بتوانیم در اعتلای کشور عزیزمان کمکی کرده باشیم.

  سپس دکتر کاظمی اشاره ای داشتند به مصوبات جلسه گذشته هیئت رئیسه و از اعضا خواستند این جلسات بصورت هفتگی برگزار شود.

  دکتر کاظمی در ادامه سخنان خود از مسئولین دانشگاه خواستند در مورد حوزه کاری خود گزارشی را ارائه و چنانچه پیشنهادی دارند مطرح نمایند. در این جلسه در مورد مسائل فرهنگی و دانشجویی پیشنهاداتی ارائه شد و اعضا در مورد آن بحث و تبادل نظر نمودند.

  نظرات کاربران